.

انجمن هنرمندان نقاش ایران

وبسایت جدید انجمن هنرمندان نقاش ایران در حال طراحی است

شما می‌توانید از طریق ایمیل زیر با انجمن هنرمندان نقاش ایران در تماس باشید:

info (at) iranpainters.com


اعلان

مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده در تاریخ جمعه ۳ خردادماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.


اعلان

اعضای محترم انجمن هنرمندان نقاش ایران

هیأت مدیره انجمن از زمانی که از سوی اعضا انتخاب می‌شوند نماینده اعضا هستند. اساسنامه و تغییرات آن هم از جمله اختیاراتی است که اعضا با رأی خود به هیأت مدیره تفویض می‌کنند (مسئولیت بر عهده هیأت مدیره است) و در نهایت به تغییرات اعمال شده رأی مثبت یا منفی می‌دهند. به این ترتیب و مانند موارد بسیار دیگر و بر طبق اساسنامه موجود، قرار نیست اعضا تأثیرگذاری مستقیم در ارائه و نگارش‌ تغییرات اساسنامه داشته باشند و تأثیر گذاری اعضا به صورت عام، همانا موافقت و عدم موافقت نهایی است. ارائه اساسنامه به اعضا و درخواست اظهار نظر، اولا به دلیل احترام هیأت مدیره به تمامی اعضا است و ثانیا به دلیل آشنایی با اساسنامه پیش از رأی گیری و در نهایت استفاده از نظرات برخی از اعضا است. در زیر پیش نویس اساسنامه‌ی جدید انجمن را جهت اطلاع، ملاحظه و اظهار نظر می توانید دریافت کنید. پیش‌نویس جدید اساسنامه با در نظر گرفتن ملاحظات و تغییراتی که در دوره پیشین مصوب شده بود از ابتدای شروع دوره مدیریت هیأت مدیره جدید در دست بررسی بوده و با نظر کارشناسان حقوقی و بزرگان و پیشکسوتان این حوزه تهیه شده و جهت هماهنگی با اساسنامه‌های سایر انجمن‌های مشابه و نهادهای هم‌راستا مقایسه شده است. اعضای محترم در صورتی که ملاحظاتی را مد نظر دارند که در این پیش‌نویس به آن اشاره نشده است تنها از طریق ایمیل زیر می‌توانند این ملاحظات را به اطلاع هیأت مدیره برسانند تا در اسرع وقت و در صورت تایید نظر کارشناسان در پیش نویس جدید قرار گیرد.

ایمیل:

asasnameh98 (at) gmail.com

 

لطفا در نظر داشته باشید که ملاحظات شما شخصی نباشد و منافع تمامی اعضا را در بر بگیرد و ساختار کل اساسنامه را دگرگون نکند. بدیهی است طرح نظر شما از طریق ایمیل به منزله پذیرش قطعی آن نخواهد بود و نظر کارشناسی بر روی آن اعمال خواهد شد.

جهت درک بهتر محتوا و کلیت اساسنامه‌ی پیشنهادی، خواهشمندیم تمامی فصول و بندهای اساسنامه را مطالعه فرمایید و نظرات کارشناسی خود را تنها از طریق ایمیل اعلام شده به اطلاع هیأت مدیره برسانید. در صورت لزوم هیأت مدیره بر اساس ایمیل‌های دریافتی و نظرات کارشناسی جلسات حضوری با اعضا برگزار خواهد کرد.


دریافت پیش‌نویس اساسنامه نسخه‌ی ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ از لینک زیر:

پیش‌نویس اساسنامه نسخه ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷


دریافت پیش‌نویس اساسنامه نسخه‌ی ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ همراه با ثبت تغییرات نسبت به نسخه ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ از لینک زیر:

پیش‌نویس اساسنامه نسخه ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ با ثبت تغییرات

 

در این نسخه، جزئی‌ترین تغییرات نسبت به نسخه ۵ بهمن‌ماه ۱۳۹۷، هایلایت شده است و در مواردی جهت توضیح و توجه بیشتر، کامنت گذاشته شده است.


دریافت پیش‌نویس اساسنامه نسخه‌ی ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸بدون مشخص کردن تغییرات از لینک زیر:

پیش‌نویس اساسنامه نسخه ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ بدون مشخص کردن تغییرات

در این نسخه جهت سهولت مطالعه، تغییرات نسبت به نسخه ۵ بهمن‌ماه مشخص نشده است.


دریافت اساسنامه فعلی انجمن هنرمندان نقاش ایران از لینک زیر:

اساسنامه فعلی انجمن هنرمندان نقاش ایران

اساسنامه‌ی فعلی انجمن هنرمندان نقاش ایران جهت مطالعه و مقایسه با پیش‌نویس اساسنامه‌ی پیشنهادی


دریافت فایل توضیحی مهمترین تغییرات پیش‌نویس اساسنامه (نسخه نهایی ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۹۸) نسبت به اساسنامه فعلی از لینک زیر:

فایل توضیحی مهمترین تغییرات نسبت به اساسنامه فعلی

در این فایل می توانید مهمترین تغییرات پیش‌نویس اساسنامه (نسخه نهایی ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۹۸) را نسبت به نسخه‌ی‌ فعلی اساسنامه‌ی انجمن مطالعه کنید. (نسبت اساسنامه‌ی پیشنهادی و اساسنامه‌ی فعلی)

 

نقاشی پس‌زمینه اثر منوچهر یکتایی